Sponzoring

Mistrovství světa by se nemohlo konat bez našich skvělých sponzorů, kteří tuto událost podporují. 


Generální partner Mistrovství světa, ale i celého Dog Pulleru v České republice je firma Rebeldog. Bez Rebeldogu by to nešlo. Majitelka Rebeldogu Daniela Duchková přivezla Dog Puller v roce 2016 do České republiky a je také výhradním dovozcem Pulleru od společnosti Collar. Od té doby se neustále stará o podporu tohoto krásného sportu. 

Psí sporťáci? Pejsci po operaci nebo zranění? Psí alergici? Pro tyhle všechny jsem v roce 2019 založila značku SABIOVET, která přináší na trh přírodní výživové doplňky pouze pro psy. Zakládáme si na lokálnosti, proto všechny naše produkty vyrábíme v České republice. V rámci MČR v Dog Pulleru pro Vás připravujeme speciální ochutnávkový program přímo na našem stánku. Zastavte se u nás se svým psím závodníkem na ochutnávku regenerační kúry Sabifloru nebo Luteodermu pro alergiky/atopiky. Slibujeme, že porci energie budeme mít připravenou i pro Vás, ale to si necháváme jako překvapení. Těším se na vás, Marta Karasová ze SABIOVET 

Hodný pes - Tréninkové centrum pro psy¨

Tréninkové centrum s unikátními výcvikovými kurzy poslušnosti. Nabízíme kompletní výcvikové služby pro psy a jejich páníčky s nadstandardním přesahem v péči o jejich duševní i tělesnou pohodu. 

ISCA z.s. - Asociace pro mezidruhovou komunikaci, vzdělávací společnost.


V případě jakýchkoli dotazů nás kontaktujte na email: dogpullercz@gmail.com.