MISTROVSTVÍ SVĚTA V DOG PULLERU 2024

Vrcholná akce letošního roku


Ať už jste zkušeným závodníkem, nováčkem v Dog Pulleru nebo jen nadšeným fanouškem, tak 14. - 15. 9. 2024 je pro vás důležité datum, které je dobré si zapsat do kalendáře. Můžete se totiž těšit na víkend plný Dog Pulleru na Mistrovství světa. Letos se koná v České republice a to v největším kynologickém areálu, Pesopark. Je to příležitost ukázat své dovednosti a soutěžit s dalšími týmy z celého světa v Dog Pulleru. 

Čekají nás jak klasické disciplíny tak zajímavé extra výzvy a zábavné soutěže, které si užijí psi i jejich majitelé. 

Můžete se těšit na naší Calming zónu, kde si odpočinete vy i váš pes. Pro děti máme dětskou  zónu, ve které si spolu s vámi mohou užít chvilky zábavy a pohody mezi závody. Dětskou zónou to ale nekončí, děti se mohou zapojit i do speciálních soutěží připravených jen pro ně. Kdyby si chtěl zasoutěžit i nějaký dospělý, máme připravenou soutěž i pro ně.

Pro všechny milovníky nakupování máme připravené stánky, u kterých si budete moci koupit nějakou radost pro sebe nebo vašeho psa. Komu by z všeho toho sportu a nakupování vyhládlo, bude příležitost se i parádně najíst a napít ve stáncích s občerstvením. 

Díky našim skvělým sponzorům pro vás máme připravené úžasné ceny, o které stojí za to soutěžit. Naše sponzory budeme postupně odhalovat jak tady na webu, tak i na našich sociálních sítích.

Pečlivý výběr byl kladen i na trofeje. Snažili jsme se, aby byly co nejhezčí a co nejvíce vystihovaly atmosféru celého Mistrovství světa. Zatím si jejich vzhled necháme jako tajemství, ale už teď můžeme říct, že se máte na co těšit! 

Pokud se chcete dozvědět další a podrobnější informace, které budeme postupně přidávat, sledujte web, facebook a instagram

Těšíme se na setkání s Vámi a Vašimi pejsky.

V případě jakýchkoli dotazů nás kontaktujte na email: dogpullercz@gmail.com.