Extra challenges

Součástí mistrovství jsou také doplňující disciplíny, které mají být nejen extra výzvou pro každého, ale také extra zábavou!

EXTRA CHALLENGES budou dostupné po celý víkend. Na všechny výzvy je možné se nahlásit dopředu přes registrační formulář níže, nebo se můžete hlásit přímo v den akce na registraci. 

Přichystané jsou 2 disciplíny speciálně pro menší děti. Skitlles a Pin the Puller zabaví ty nejmladší. Děti se mohou trefit pullerem do kuželek, kde je potřeba nejen síla, ale také přesnost a chytrost anebo si zaházet s pullery na kolíky a vyzkoušet tak svou přesnou trefu. Startovné na tuto disciplínu je spíš symbolické a platí se jen za soutěžní pokus. Děti si mohou obě disciplíny užívat po celé dva dny. 

Pro starší doporučujeme disciplíny Puller Darts a Hit It. Obě disciplíny prověří vaši dokonalou přesnost. 

Další dvě disciplíny jsou již někomu známé Mix a Round, které vychází přímo z klasického Dog Pulleru. Zasoutěžit si tedy můžete i se svým psem a ještě více tak prověřit vaši vzájemnou souhru. 

Hlavním cílem je užít si celé dva dny. Tak si je užijte s námi!

Startovné najdete u jednotlivých popisků anebo na stránce registrace.


Skittles

Soutěžní disciplína pro ty nejmenší. Kuželkové výzvy se mohou zúčastnit děti od 3 do 14 let. 

Pin the Puller

Soutěžní disciplína pro děti od 3 do 14 let. Házení kroužků zná úplně každý. U nás ale hážete pullery.

Puller Darts

Disciplína, ve které soutěží jen páníčci. Přístupná všem od 15 let. Pullery se snažíte dohodit co nejblíže středu terče.

Hit It

Máte dobrou mušku? Prověříte si ji na této disciplíně. Projede zrovna váš puller pod nohama Serge, Varvary či našeho českého několikanásobného mistra Straky? Přístupná všem od 15 let.

Mix

Kombinace toho nejlepšího z Dog Pulleru. Running i Jumping dohromady v jedné disciplíně. Závoďte opět jako tým se svým psem v 5 různých kategoriích.

Round

Trochu rychlejší running, u kterého si zaběhá i páníček. Soutěží se opět v týmu se svým psem v 5 různých kategoriích.